W dniu 21 lutego 2015 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Marcina Bielskiego w Białej odbył się V Noworoczny Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rząśnia zorganizowany przez LKS Czarni Rząśnia.

W tegorocznym turnieju uczestniczyło 14 drużyn z terenu Gminy Rząśnia m in. drużyny z Rząśni, Białej, Zielęcina, Gawłowa, Rekiel oraz Broszęcina.

Rywalizacja między uczestnikami turnieju toczyła się w grupach, z których wyłoniono cztery drużyny mające rozegrać między sobą mecze półfinałowe. I tak w pierwszym półfinale zagrały drużyny JACK&JENNY – Biała I, a drugi mecz półfinałowy stanowiła para Zielęcin Młodzi – Rekle.

Po fazie półfinałowej zostały wyłonione drużyny grające w finale czyli JACK&JENNY – Rekle, natomiast w meczu o trzecie miejsce zagrały drużyny Białej I – Zielęcin Młodzi.

Turniej wygrała drużyna JACK&JENNY, drugie miejsce zajęła drużyna z Rekiel, Biała była trzecia, zkolei drużyna Zielęcina Młodych zajęła czwarte miejsce.

Ogólnie w turnieju rozegrano 36 meczy, które toczyły się w sportowej i koleżeńskiej atmosferze. Wszyscy uczestnicy zawodów zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami i dyplomami.

Poza tym w turnieju zostali uhonorowani najlepszy strzelec, którym został Zieliński Adrian z drużyny Rekiel oraz najlepszy bramkarz turnieju którym został Chodak Łukasz z drużyny Biała I.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i już w tym momencie zapraszamy na VI Noworoczny Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rząśnia 2016 r.